• firma@anindabul.org
  • +90 850 305 28 01

GOLD Özel Küçük Melekler Kreş İşletmesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
63 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Figen Yücel
  • ADRES: Viranşehir Mah.34359 sokak No :7 Mezitli - MERSİN
  • TELEFON: 0 (532) 714 2422
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (539) 954 5900
  • WEB SİTESİ: http://
  • E-POSTA: Figenycl@gmail.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 18:30
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Viranşehir Mah.34359 sokak No :7 Mezitli - MERSİN

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Özel Küçük Melekler Kreşi

Özel Küçük Melekler Kreşi, Mersin, Mezitli’de yer alan ve başarısından sıkça söz ettiren bir anaokulu ve kreştir. Özel Küçük Melekler Kreş olarak, alanında iyi eğitimler almış, uzman ve profesyonel ekibiyle, en iyi ve başarılı eğitim sistemleri ile harmanlanmış, çeşitli alan dersleri ve İngilizce eğitimi ile çocuklarımızı temelden donatma hedefiyle çalışıyoruz. Kreşimizde, çocuklarımızla eğlenerek öğrenebilecekleri bir ortam sunmaktayız. Günümüz şartlarında çalışanların en çok endişelendiği konu; çocuğun bakımının nerede sağlanacak olmasıdır. Mersin Mezitli Özel Kreş Küçük Melekler olarak sadece bakım odaklı değil, aynı zamanda eğitim programlarıyla ve uzun çalışma saatlerimizle çocuklarınızı güvenle bırakabileceğiniz nezih ve kaliteli bir ortam sunmaktayız.

Mersin, Mezitli Özel Küçük Melekler Kreşi’nde çocuğun yapamadıklarına değil yapabildiklerine odaklanmak her zaman daha önemlidir. Bu sebeple Özel Küçük Melekler Kreş olarak çocukların eğitim ve öğrenimlerini, gelişimlerini desteklerken, en önemlisi kendini ifade edebilen, ihtiyaçlarını karşılayan özgür bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktayız. Aynı zamanda “Küçük Meleklerimizin” olumlu benlik algısı ile tanışmalarını sağlayarak onlara aile sıcaklığında özel bir eğitim ve öğretim sunuyoruz.

Özel Küçük Melekler Kreşi Eğitim Modeli

Özel Küçük Melekler Kreş

Mersin Mezitli Küçük Melekler Kreş çocukların bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden sağlıklı bireyler yetiştirmek için gerekli olan eğitimi veren bir kreştir. Okulumuzda sınıf içindeki eğitim faaliyetlerinin dışında, çeşitli branş dersleriyle aynı zamanda eğitime destek vermektedir. Alanında uzman eğitimcilerle her gün İngilizce eğitim veren bir kreş olarak, çocuklarımızı yabancı dille erken yaşta tanıştırarak gelecekteki eğitimlerine katkı sağlıyoruz. Robotik kodlama dersi ile analitik düşünmelerini sağlarken, akıl ve zeka oyunları atölyemizde çocukların zihinsel gelişimleri için zengin materyaller ve kitap setleri ile özel bir eğitim sunmaktayız. Drama dersimiz ile çocuklarımızın hayal güçlerini geliştirirken, ritmik müzik dersimiz ile hem matematik hem de ritim kulağını geliştiriyoruz. Jimnastik, bale ve folklor derslerimizle de bedensel gelişimlerine katkılar sağlıyoruz. Ayrıca eğitim programımıza bağlı olarak konu bazlı alan ve çevre gezileri ile eğitimimizi destekliyor, kendi bünyemizde bulunan bahçemizde ve geniş kapalı oyun alanımızda yaptığımız eğlenceli etkinliklerimiz ile çocuklarımıza sınıf dışı alanda da eğlenerek öğrenme fırsatı sunuyoruz. Özel Küçük Melekler Kreş Psikolojik danışmanlık birimi olarak yaşamın eğitim alınabilecek en önemli zaman dilimlerinden biri olan okul öncesi dönemde hedefimiz öğrencilerimizin bireysel özelliklerine ve gelişim dönemlerine uygun, özel eğitim materyalleri ile zengin ve uyarıcı çevre koşulları sağlayarak, sosyal, kişisel, bedensel ve zihinsel gelişimini desteklemekteyiz. Yıllık çalışma planlarımız içerisinde öğrencilerimize yönelik çeşitli; duyguları tanıma ve ifade etme, sorumlulukları tanıma ve paylaşma, kendi sınırlarını ve başkalarının sınırlarını keşfetme gibi eğitsel faaliyetlerde yürütmekteyiz. Ayrıca Mersin Mezitli Özel Kreş olarak özel gereksinimli çocuklarımıza da özel eğitim fırsatı tanıyarak onları hayata ve topluma kazandırmaya çalışmaktayız.

Özel Küçük Melekler Kreşi İletişim Bilgileri

Mersin Küçük Melekler Kreşi’nin iletişim bilgilerine, telefon numarasına, adresine, konumuna ve tüm bilgilerine anındabul.org platformu üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Diğer anaokulu ve kreş firmaları için tıklayınız.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.